Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek s použitím souborů Cookies souhlasíte. Více informací

Spolupracujeme

Rizikové kácení stromů Olomouc, Přerov, Prostějov - Arborista Pavel Kubík

Odborné posouzení stavu stromu a hodnocení provozní bezpečnosti. Práce ve výškách. Arborista a dendrolog. Stromolezectví. Péče o stromy.

Rizikové kácení stromů je nebezpečnou prací, kterou by měl provádět pouze certifikovaný arborista s dostatečnými znalostmi a zkušenostmi v oblasti arboristiky. Zajišťuje péči o stromy a dřeviny v lokalitách Olomouc, Přerov a Prostějov. Arborista se specializuje na stromolezectví a provádí profesionální úkony, jako je zajištění stromů, odstraňování nebezpečných větví, zmlazení a řezání stromů. Jeho cílem je chránit a zachovávat zdraví stromů, zajišťovat bezpečnost okolí a estetický vzhled zeleně. S využitím moderních technik a vybavení dokáže český certifikovaný arborista efektivně řešit různé situace spojené se stromy. Důkladnou péčí a odborným přístupem zajišťuje udržitelnost a dlouhověkost zeleného prostředí.

Nátěry Fasád Morava - renovace fasád, čištění fasád, mytí fasád

Naše firma nabízí především: nátěry fasád, čištění fasád, mytí fasád a fasádní natěry proti plísni.

Naše společnost se specializuje na nátěry fasád a renovace fasád na Moravě. Nabízíme širokou škálu služeb včetně čištění a mytí fasád. Jsme odborníci v oblasti fasádních nátěrů a s garancí vám zajistíme kvalitní a profesionální práci. Naše techniky a materiály jsou navrženy tak, aby odstranily veškerou plíseň a zabránily jejímu dalšímu výskytu. Jsme si vědomi důležitosti správné údržby fasád a proto se při každé renovaci fasád zaměřujeme na detaily, aby vaše budova vypadala nově a dlouhodobě odolávala nepříznivým vlivům počasí. S námi můžete mít jistotu, že vaše fasáda bude v bezvadném stavu a zářit krásou.

Sekání trávy Olomouc, Přerov, Prostějov - stříhání živého plotu

Stříhání tůjí, sečení trávy, údržba zahrad a údržba zeleně

Nabízíme profesionální služby sečení trávy a údržby zahrad v Olomouci, Přerově a Prostějově. Jsme odborníci v oblasti stříhání živého plotu a tůjí, které zabezpečujeme tak, aby zůstaly pevné a esteticky pěkné. Naše služby zahrnují i sečení trávníků a celkovou údržbu zeleně, abyste si mohli užívat krásně upravenou zahradu bez starostí. S naším týmem zkušených zahradníků a moderním vybavením jsme schopni poskytnout kvalitní a spolehlivé služby za konkurenceschopné ceny. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto se vždy snažíme splnit veškeré vaše požadavky a přání. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme podrobnější informace o našich službách.

Posilování po porodu, Gravid jóga, Meditace pro těhotné, Relaxace, Prostějov

Gravidjógu je možno cvičit po celé těhotenství. Zaměřuji se zejména na protažení a uvolnění svalů problémových partií v těhotenství a relaxaci.

Po porodu je posilování velmi důležité pro posílení oslabených svalů a obnovu těla. V Prostějově máte možnost navštívit lekce posilování po porodu, které jsou speciálně zaměřené na ženy po porodu. Další možností je také gravid jóga, která vám pomůže udržet tělo pružné a posílit svaly během těhotenství. Pokud se cítíte stresované nebo potřebujete zklidnit mysl, můžete vyzkoušet meditaci pro těhotné. Tato technika vám pomůže relaxovat a získat klid v těhotenství. V Prostějově také najdete možnosti pro relaxaci, kde si můžete dopřát masáže a další relaxační procedury.

Vyklízení nemovitostí, bytů a pozůstalostí: Olomouc, Přerov, Prostějov.

Vyklízení nemovitostí, domů, bytů, půdních prostor, vyklízení firem, vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepů, garáží, dvorů, zahrad.

Nabízíme kompletní služby vyklízení nemovitostí včetně domů, bytů, půdních prostor, firem a pozůstalostí. Provádíme také vyklízení sklepů, garáží, dvorů a zahrad. S naším profesionálním týmem se postaráme o efektivní a důkladné vyklizení veškerých prostor. S dlouholetou zkušeností a vybavením pro tuto činnost zvládneme jakoukoli výzvu. Nezanecháváme žádné nepořádky za sebou, pečlivě odvážíme veškerý odpad na skládku nebo jej zpracujeme v souladu se zákony a předpisy. Vyklízení je pro nás nejen práce, ale i způsob, jak pomoci lidem v obtížné situaci. Spolehněte se na naše profesionální služby vyklízení a mějte jistotu kvality a spokojenosti.

Arborista, dendrolog – Ing. Petr Kubík, Ph.D.

Vizualizace - natáčení dronem Olomouc

Studio Resilience - Prepping - Survival - Permakultura

StarRecordings Production - live orchestral recording